Завантажити ще

Фіцо в стабільному, але тяжкому стані, його переведення до Братислави поки неможливе

Фіцо в стабільному, але тяжкому стані, його переведення до Братислави поки неможливе

Словацький прем'єр-міністр Роберт Фіцо після замаху на нього досі перебуває у лікарні. Його стан залишається тяжким, проте медики кажуть, що його вдалось стабілізувати. Про це повідомляє Aktuality.sk.

- Через тяжкий стан прем'єра, переведення його до Братислави буде неможливим ще найближчими днями, - сказав міністр оборони Роберт Каліняк. - Те саме стосується пропозицій з-за кордону, які ми дуже цінуємо.

Міністр також подякував весь персонал лікарні Рузвельта, куди госпіталізований Фіцо, зазначивши, що останні кілька днів вони буквально створили кілька чудес. Завдяки їхнім зусиллям "ми наближаємося до позитивного прогнозу, його стан дозволяє регенерацію", додав він.

Він також розповів, що уряд продовжуватиме роботу за тією програмою, яку він визначив. Це означає, що наступного тижня буде щонайменше два засідання уряду, одне стандартне та одне позачергове, через переговори щодо єврофондів. Наближається термін внесення законів до парламенту, тож держава має продовжувати функціонувати, додав Калиняк. Міністр також додав, що коаліція має всі повноваження, які зараз необхідні для забезпечення функціонування держави.