23 червня
Завантажити ще

Зеленський провів пресконференцію для ЗМІ, але запросили не всіх

Зеленський провів пресконференцію для ЗМІ, але запросили не всіх
Фото: President.gov.ua

Український лідер Володимир Зеленський напередодні 16 травня провів закриту пресконференцію для ЗМІ. Офіс президента повідомив, що президент хотів розповісти журналістам про плани України перед Глобальним самітом миру в Швейцарії. Проте поспілкуватися із главою держави змогли лише обрані медіа.

На зустріч із Зеленським запросили представників близько двадцяти медіа – представників телеканалів, які беруть участь у телемарафоні «Єдині новини», "24 каналу", а також «Укрінформ», УНІАН, «РБК Україна», «Українська правда», Telegraph, "Радіо Свобода", Liga.net, деякі іноземні видання та інші, пише "Детектор медіа".

- Зеленський навчав українських журналістів виживати кілька годин без смартфонів і писати від руки, - написала у соцмережах журналістка видання Telegraph Марія Шашкова, додавши, що з президентом журналісти спілкувалися близько півтори години, ставили різні запитання, проте не всі дозволили публікувати.

Офіс президента повідомив, що Зеленський розповідав про підготовку до Саміту миру, говорив, що Україна зробила все можливе для відкриття переговорів щодо вступу до Європейського Союзу.