Завантажити ще

Фіцо переніс ще одну операцію - медики кажуть, що стан тяжкий

Фіцо переніс ще одну операцію - медики кажуть, що стан тяжкий
Фото: facebook.com/robertficosk

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо переніс ще одну операцію. Медики цілодобово стежать за його станом, але поки що він залишається вкрай важким. Про це заявив міністр оборони Словаччини Роберт Каліняк, повідомляє Denník N.

– Прем'єр переніс двогодинну операцію, а лікарі намагалися зрушити стан пацієнта до позитивного прогнозу. Ситуація залишається дуже серйозною, – сказав він.

За словами Калиняка, сьогоднішня операція мала сприяти покращенню загоєння ран. Він додав, що мине кілька днів, перш ніж стане зрозуміло, як усе розвиватиметься. Також Калиняк повідомив, що перші чотири дні після вогнепального поранення будуть найважчими, але наразі він бачить прогрес. За його словами, сьогоднішня операція показала, що першу операцію проведено добре.

Тим часом директор лікарні в Банська-Бистриці Міріам Лапунікова сказала, що прем'єр-міністру зробили контрольну комп'ютерну томографію і за результатами видалили відмерлі тканини, що залишилися після вогнепального поранення. Вона підтвердила, що стан пацієнта справді дуже тяжкий. Однак його вдалось стабілізувати. Директор лікарні також повідомила, що кожного ранку в прем'єр-міністра збирається рада експертів і вони визначають, що робити далі. Тому сьогодні неможливо сказати, чи потрібні прем'єру подальші операції.

Новини по темі: Словаччина замах