Завантажити ще

Безгін майже не побився з Білоцерковцем у Раді та порівняв його з чихуахуа

Безгін майже не побився з Білоцерковцем у Раді та порівняв його з чихуахуа
Фото: facebook.com/dbelotserkovets

Народний депутат від “Слуги народу” Віталій Безгін і радник мера Києва Дмитро Білоцерковець (також депутат Київради від «Удару») мало не побилися у Верховній Раді під час першого засідання ТСК з питань дослідження ефективності роботи влади столиці. Відео штовханини опублікував у своєму фейсбуці Дмитро Білоцерковець. Він заявив, що його не хотіли пускати на засідання.

- Те, що ви бачите на відео – це тимчасова спеціальна комісія проти Києва. Вона була створена в Раді Банковою. На першому ж засіданні голова комісії «слуга» Безгін повідомив, що на комісію запрошуються представники громади Києва. На цьому відео чітко видно, як у «слуг» слова розходяться з ділом, - написав він.

Білоцерковець додав, що вимагає замінити “призначеного Офісом президента” Безгіна на іншого неангажованого представника. Безгін у коментарі журналістам заявив, що чекав на засіданні самого мера Києва Віталія Кличка, передає "Телеграф".

- Ви коли по парку гуляєте, і йде навпроти господар і чихуахуа. І якщо вона хоче на вас кинутися, ви будете з нею розмовляти, чи з її господарем? Тому раді будемо бачити Віталія Кличка, - пояснив він.

Віталій Кличко написав у своєму фейсбуці, що був на засіданні та назвав його “посиденьками”.

- Тобто все робиться для створення картинки — за якою немає суті, а є спроба дискредитувати міську владу. Дезорганізувати процеси управління столицею, процеси життєзабезпечення Києва, - заявив він.

Мер додав, що влада Києва неодноразово зверталася до парламенту з закликом ухвалити необхідні закони, "проєкти яких роками лежать в парламенті й від яких залежить, зокрема, життєдіяльність столиці".

У вівторок, 23 квітня, у Верховній Раді відбулося перше засідання парламентської тимчасової спеціальної комісії по Києву, яка має розслідувати ефективність роботи столичної влади. ТСК очолив народний депутат від "Слуги народу" Віталій Безгін.