Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
4 березня
Завантажити ще

Кличко розповів, навіщо у Києві перекладають бруківку під час війни

Кличко розповів, навіщо у Києві перекладають бруківку під час війни
Фото: facebook.com/Vitaliy.Klychko

Віталій Кличко відреагував на критику щодо перекладання бруківки в центрі Києві під час війни. Мер повідомив у своєму фейсбуці, що в столиці знімають стару бруківку, а основні витрати йдуть на пісок і цемент.

- А бруківку, ще раз зазначу, перекладають на вулицях, де понад 50 років не було ремонтів! І до цього, аби мінімізувати витрати, не залучають підрядників. Працівники ШЕУ (Шляхово-експлуатаційного управління. - Авт.) знімають стару бруківку, калібрують її і вкладають знову. Основні витрати – на пісок і цемент, — написав він.

Кличко зазначив, що з нинішнім населенням Києва в 3,6 млн та великим трафіком, столиця не може не підтримувати інфраструктуру в належному стані, інакше за рік-два вона потребуватиме значно більших коштів на оновлення. 

- Так, ми підтримуємо в належному стані і наші парки та сквери. Відновлюємо пошкоджені атаками ворога житлові будинки та міські обʼєкти. Ремонтуємо відділення лікарень, оснащуємо їх. Столиця – це велике господарство, живий організм, всі органи якого треба забезпечувати, так би мовити, кровʼю. Щоб вони не приходили в занепад і не відмирали, — додав міський голова Києва.

Віталій Кличко підкреслив, що за законом напряму кошти з місцевих бюджетів перераховувати ЗСУ не можна. Місто може виділяти кошти на фінансування потреб військових підрозділів, зареєстрованих в територіальній громаді.

20 липня Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні звернувся до регіональної влади. Президент підтримав думку частини суспільства про те, що прикраса міст зачекає, а головне зараз — перемога.

19 липня мер Львова Андрій Садовий написав у своїх соцмережах, що в бажанні оптимізувати витрати громад і «віддати все на фронт» важливо зберігати тверезий розум. Україна воює, але міста також мають продовжувати жити в умовах війни.

17 липня голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія пригрозив закрити місцевій владі доступ до державних закупівель на період воєнного стану.