28 травня
Завантажити ще

Подоляк відповів Маску на його заяву про війну

Подоляк відповів Маску на його заяву про війну
Фото: instagram.com/kate_kondratieva

«Реалістична стратегія» виходу з війни, що триває в Україні, «кричуще проста» - треба, щоб Росія вивела війська з території країни, яку намагається захопити. Таким чином буде закінчена гаряча фаза війни, заявив радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк у соцмережі Х (Twitter) у відповідь на заяву американського мільярдера Ілона Маска про відсутність стратегії виходу з війни з Росією. 

- Коли хтось із глобальних інфлюенсерів/персон (той самий Ілон Маск) наполегливо говорить про "відсутність стратегії виходу з російсько-українського конфлікту", доводиться вкотре дивуватися дефіциту простої логіки в сучасному світі...  – зазначив Подоляк. 

Він додав, що іноді «прості істини вкрай складно усвідомити».

- Але все ж таки повторюся: агресор (РФ), який неспровоковано напав на іншу країну з єдиною метою окупації/вбивства/загарбання, залишає чужу територію, повертає вкрадене і відновлює верховенство міжнародного права. Що в цьому складного? Яку ще стратегію виходу слід шукати/обговорювати? І чи можна побудувати щось справедливе на несправедливості? - додав Подоляк.

  • Маск написав у мережі, що занепокоєний "відсутністю стратегії виходу" з війни після того, як 20 квітня Палата представників Сполучених Штатів Америки підтримала законопроєкт, що передбачає надання нової допомоги Україні.
  • Палата представників США відхилила всі поправки до законопроєкту про допомогу Україні. Зокрема, було відхилено поправки конгресумен Вікторії Спарц, яка пропонувала вилучити із законопроєкту чотири положення, пов'язані з програмою PDA, що дозволяє Білому дому виділяти Україні зброю безпосередньо зі складів американської армії.