Завантажити ще

Буданов прокоментував обіцянку Трампа завершити війну за 24 години

Буданов прокоментував обіцянку Трампа завершити війну за 24 години
Фото: t.me/DIUkraine

Попри заяви кандидат на посаду президента США Дональд Трампа, який неодноразово казав, що зможе завершити війну РФ проти України за 24 години, це неможливо. Таку думку керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов виказав в інтерв’ю The Washington Post.

- Я дуже поважаю особистість Трампа. У його житті було дев’ять випадків, коли він піднімався на вершину, падав на саме дно життя і знову повертався, - зазначив Буданов, додавши, що "навіть така людина, як він, не зможе вирішити це питання за один день". 

На питання, коли та чим закінчиться війна, Буданов сказав, що «не був би проти» можливого розпаду Росії на дрібні частини.

- У російських мріях вони окупували всю Україну, а в наших мріях ми маємо парад Перемоги… у Москві». Іншими словами, жоден результат малоймовірний. Ця війна триватиме, поки цей режим в Росії, — наголосив очільник ГУР.

На його думку, за наступного режиму «це може змінитися чи ні, але буде вікно можливостей».

  •  Раніше у ЗМІ із посиланням на оточення Трампа писали, що його план щодо припинення війни в Україні полягає в тому, аби змусити Україну поступитися територіями на користь РФ. При цьому деякі соратники Трампа намагалися відговорити його від такого плану. 
  • 13 квітня Трамп після зустрічі зі спікером Палати представників Майком Джонсоном сказав, що не заперечує схвалення допомоги Україні. Але ця допомога має бути не подарунком, а у вигляді позики.