Завантажити ще

"Мирний" план Трампа щодо України полягає в пропозиції віддати Крим та Донбас, — ЗМІ

Фото: REUTERS/Marco Bello/File Photo

"Мирний" план Дональда Трампа закінчити війну в Україні за 24 години полягає в пропозиції Києву відмовитися від Криму та Донбасу. Про це 7 квітня написало американське видання The Washington Post.

Газета послалася на анонімних людей, які конфіденційно обговорювали це із Трампом чи його радниками. Дональд Трамп у приватному порядку заявив, що може покласти край війні, якщо чинитиме тиск на Україну, щоб вона поступилася частиною території.

За словами Трампа, і Росія, і Україна «хочуть зберегти обличчя, хочуть виходу». Він також заявив, що людям в деяких частинах України були б добре, якби вони були частиною Росії. У передвиборчому штабі Дональда Трампа відмовилися прямо відповідати на запитання для цієї статті.

- Будь-які припущення про план президента Трампа виходять з неназваних та необізнаних джерел, які не мають уявлення, що відбувається і що станеться. Президент Трамп – єдиний, хто говорить про припинення вбивств, – заявила прессекретар передвиборчого штабу Керолайн Лівітт.

  • У березні 2023 року Дональд Трамп заявив, що завершить війну в Україні за 24 години після свого обрання на другий президентський термін.
  • У листопаді президент України Володимир Зеленський заявив, що йому знадобиться 24 хвилини, щоб пояснити Трампу, що він не може керувати цією війною.