Завантажити ще

У ОП вирішили закріпити за кожним підрозділом Сил оборони представника влади чи бізнесу

У ОП вирішили закріпити за кожним підрозділом Сил оборони представника влади чи бізнесу
Фото: President.gov.ua

У середу, 17 квітня, голова Офісу президента України Андрій Єрмак разом із Головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським та начальником Генерального штабу Збройних сил Анатолієм Баргілевичем зустрілися з представниками проєкту «Партнери оборони» і обговорили з ними посилення підтримки українських захисників. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Для реалізації проєкту "Партнери оборони" держава залучає представників органів державної влади та бізнесу для поєднання зусиль на допомогу бійцям. За кожним підрозділом Сил оборони планується закріпити окремих представників державної влади й бізнесу, які допомагатимуть задовольняти усі нагальні потреби військових, тобто забезпечення дронами комп'ютерною технікою, засобами зв'язку тощо.

– В умовах, коли ворог планує розширити агресію, збільшити кількість військ, нам ця допомога потрібна. Ми будемо дуже раді, якщо ви й надалі допомагатимете нашим бригадам - і тим, які формуються, і тим, хто вже виконує завдання, – сказав Сирський.

Наразі учасники ініціативи «Партнери оборони», які перебувають на постійному зв'язку з командирами бригад, допомагають забезпечувати їхні термінові потреби (боєприпаси, дрони, комп'ютерна техніка, засоби зв'язку, реабілітація військових), зазначили в ОП.