Завантажити ще

Столтенберг у п'ятницю збере засідання Ради Україна - НАТО на прохання Зеленського

Столтенберг у п'ятницю збере засідання Ради Україна - НАТО на прохання Зеленського
Фото: facebook.com/jensstoltenberg

У п'ятницю, 19 квітня, відбудеться засідання Ради Україна - НАТО за участю президента Володимира Зеленського. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час пресконференції з прем'єр-міністрами Чехії, Данії та Нідерландів.

- Передусім президент Зеленський попросив провести засідання Ради Україна - НАТО. Ми скликаємо засідання у п'ятницю (19 квітня). Це буде зустріч із президентом Зеленським, а потім - із міністрами оборони, щоб обговорити нагальні потреби у більшій підтримці України, - розповів Генеральний секретар.

Столтенберг зазначив, що очікує на порушення питання протиповітряної оборони та артилерійських снарядів для українських військ. Також Столтенберг висловив думку, що держави-члени Альянсу мають надавати пріоритет більшій військовій допомозі Україні, ніж витратам на власну оборону у 2% ВВП.

  • Напередодні президент Зеленський також анонсував скликання засідання Ради Україна - НАТО, щоб порушити вищезазначене питання з посилення нашої ППО.
  • Російські війська навесні збільшили обстріли України, у зв'язку з чим питання посилення нашої протиповітряної оборони стало вкрай важливим.