Завантажити ще

Комітет розвідки США закликав негайно забезпечити допомогу Україні

Комітет розвідки США закликав негайно забезпечити допомогу Україні
Фото: Michael Bußmann із сайту Pixabay

Україна має критичну необхідність в військовій допомозі. Про це йшла мова під час секретного засідання Палати представників США, повідомляється в акаунті комітету в соцмережі X.

- Ми повинні надати допомогу Україні негайно. Сьогодні на секретній нараді наш комітет був повідомлений про критичну необхідність надання Україні військової допомоги цього тижня. Сполучені Штати мають негайно протистояти агресивній війні Путіна, оскільки ситуація в Україні критична, - зазначається у дописі.

Під заявою стоять підписи республіканця Майка Тернера та демократа Джима Гаймса.

  • Напередодні спікер Палати представників Майк Джонсон виступив з ініціативою про розділення раніше підтриманого Сенатом законопроєкта про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню. Він пропонує пакет з чотирьох окремих законопроєктів, четвертим з яких має бути документ про пріоритети нацбезпеки США, що включатиме зокрема положення про надання допомоги Україні у вигляді кредиту та використання заморожених російських активів. Президент Володимир Зеленський вже прокоментував цю ініціативу Джонсона. 
  • За словами прессекретаря Держдепартаменту США Метью Міллера, війни в Україні та Ізраїлі – це різні конфлікти. Таким чином він відповів на питання журналістів, чому Вашингтон не допомагає Києву збивати російські ракети й дрони "Шахед".