24 травня
Завантажити ще

Закон про мобілізацію вже передали на підпис Зеленському

Закон про мобілізацію вже передали на підпис Зеленському
Фото: president.gov.ua

Закон про мобілізацію 16 квітня передали на підпис президенту Володимиру Зеленському. По це йдеться у картці документа на сайті парламенту. Якщо глава держави не накладе вето, то закон набере чинності не пізніше травня, пояснив народний депутат Ярослав Железняк.

- Законопроект 10449 про мобілізацію був проголосований у минулий четвер. Протягом двох робочих днів кожен депутат міг внести «блокуючу» постанову. Тобто заблокувати підписання Спікером закону до наступного пленарного засідання десь біля 24 квітня. З урахуванням вихідних, то дедлайн був 23:59 цього понеділка. З 401-го депутата, незважаючи на критику закону, жоден не подав таку постанову. Відповідно сьогодні з 00:01 Спікер мав повне право підписувати закон і відправляти до Президента. Що і зробив. Далі 15 днів і + місяць на вступ в силу. Тому день у кінці травня вже вступить в силу, - написав Железняк.

Президент Зеленський неодноразово говорив, що підтримує урядовий законопроєкт про мобілізацію і вважає, що він посилить контроль над ухилянтами.