24 травня
Завантажити ще

Кабмін затвердив підвищення зарплати військовим “на нулі” на 70 тисяч

Кабмін затвердив підвищення зарплати військовим “на нулі” на 70 тисяч
Фото: REUTERS

Кабінет міністрів ухвалив постанову про підвищення зарплати військовим “на нулі” на 70 тисяч гривень. Про це 12 квітня у своєму телеграм-каналі повідомила народний депутат, співголова фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко.

- Хороші новини! На виконання рішення Верховної Ради, яка в четвер прийняла відповідну постанову, Кабмін тільки що ухвалив постанову і підвищив ще на 70 тисяч грошове забезпечення військовим “на нулі”, - написала вона.

Після прийняття постанови військові “на нулі” окрім зарплати у 20-25 тисяч і бойових доплат в 100 тисяч гривень мають право на доплату в 70 тисяч гривень, пояснила Геращенко.

Її колега по фракції, народний депутат Олексій Гончаренко, повідомив у своєму телеграм-каналі, що у новому законі про мобілізацію передбачено, що військовим “на нулі” один місяць служби йтиме у вислугу за три місяці.

Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль додав, що доплату в розмірі 70 тисяч гривень також встановили для поліцейських, які виконують бойові завдання на першій лінії.

- Одноразова винагорода нараховуватиметься за кожні 30 днів виконання таких завдань, - написав він у своєму телеграм-каналі.

Фото: t.me/irynagerashchenko

Фото: t.me/irynagerashchenko