Завантажити ще

У РФ заявили, що Малюк оскаржує свій заодковий арешт - СБУ спростувала

У РФ заявили, що Малюк оскаржує свій заодковий арешт - СБУ спростувала
Фото: ssu.gov.ua

Російські пропагандисти вигадали черговий фейк про голову Служби безпеки України Василя Малюка. Низка російських ЗМІ поширила інформацію, що нібито "захист" оскаржив у Басманному суді Москви заочний арешт Малюка. Прес-служба СБУ у коментарі РБК-Україна спростувала цю інформацію.

- Ні СБУ, ні особисто Василь Малюк не зверталися до жодних адвокатів для оскарження фейкових рішень російських судів. Ця інформація повністю не відповідає дійсності. А "захист", який нібито подає апеляції від імені голови СБУ, відповідно є частиною дискредитаційної кампанії з боку РФ, - розповіли у спецслужбі.

У Службі безпеки України закликали ЗМІ сприймати будь-які заяви російської влади та судів РФ щодо заочного арешту Василя Малюка та нібито оскарження від його імені цього рішення в одному з московських судів "виключно як прояв ворожих ІПСО".

  • Раніше у ЗМІ РФ повідомили, що у картці "справи" сказано, що рішення про заочний арешт Малюка було оскаржено 15 квітня. У прес-службі суду нібито навіть підтвердили надходження скарги від адвоката.
  • 26 березня суд Москви заочно " арештував" голову Служби безпеки України Василя Малюка та його оголосили у федеральний та міжнародний розшук. Його звинувачують за п. "б" ч. 3 ст. 205 КК РФ ("Публічні заклики до здійснення терористичної діяльності, публічне виправдання тероризму чи пропаганда тероризму").