Завантажити ще

Ющенко показав архівні фото з донькою Віталіною в день її 44-річчя

Ющенко показав архівні фото з донькою Віталіною в день її 44-річчя

Колишній президент України Віктор Ющенко привітав старшу доньку Віталіну з днем народження. 15 квітня їй виповнилося 44 роки. Архівні знімки з донькою Ющенко опублікував у в інстаграмі.

- Донечко моя рідненька, дорога і кохана! Серденько, вітаю тебе з Днем народження та бажаю завжди залишатися такою чудовою, неймовірно красивою, з добрим серцем, з відкритою душею та світлими мріями! Ти справжня нагорода, яку сам Бог подарував мені. Люблю тебе і обіцяю завжди тебе оберігати від зла, чути і розуміти у всіх життєвих ситуаціях, - написав Ющенко.

У коментарях під дописом сама Віталіна поділилася історією з дитинства про те, як заведено виражати почуття.

- Колись, коли мені було рочків 4, тато в мене запитав, як я його люблю. Я не знала, як можливо мені показати той вимір чи простір, неосяжної сили почуття… Знала лише, що тато розповідав, що людині не можливо дістатися сонця і тих зірок, які як цяточки блищать. Тоді і прийшла до мене в голову досить розумна думка. - Тату, я Вас люблю, аж до сонця, аж до неба (тоді я і мріять не мріяла, що можна піднятися в небо) аж до зірок! На сьогоднішній день це вже традиція всієї родини! - Тату наразі є добавка, аж до сонця, аж до неба, аж до зірок і назад! Обіймаю, люблю ! Хочу дуже Миру, Спокою і Злагоди на моїй рідній землі, рідній Україні! - написала Віталіна Ющенко.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Віктор Ющенко (@victor_yushchenko)

  • Віталіна Ющенко подарувала своєму батькові трьох онуків - Доменіку, Віктора та Андріана. Доньці Віталіни 22 роки. У 2021 році Доменіка Ющенко брала участь у шоу "Голос країни". 
  • У Віктора Ющенка п'ятеро дітей, двоє від першого шлюбу зі Світланою Колесник і троє від Катерини Чумаченко. 
Новини по темі: Віктор Ющенко