28 травня
Завантажити ще

В медіа занепокоєні призначенням президента Федерації боксу України Iльченко через його кримінальні справи

В медіа занепокоєні призначенням президента Федерації боксу України Iльченко через його кримінальні справи
Фото: t.me/UpgradeBoxingUA

Після складання повноважень попереднім президентом ФБУ Кирилом Шевченком, федерацію очолив Олег Ільченко. Останні дні в інтернет-ЗМІ все частіше згадують його минуле й стверджують, що він має кримінальний досвід.

За інформаціє сайту Argument.ua, у держреєстрах Ільченко фігурує як боржник у категоріях «стягнення виконавчого збору», «стягнення витрат виконавчого провадження», «стягнення коштів на користь держави», «стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху».

Крім того, журналісти стверджують, що Ільченко має дві судимості. У 2004 році за підроблення документів і шахрайство в особливо великих розмірах. У 2009 році – за привласнення, розтрату майна та перевищення повноважень працівником правоохоронного органу. За їхніми даними, Ільченко також фігурував у кримінальному провадженні, відкритому 12 липня 2022 року за фактом організації незаконного схрону зі зброєю у готелі «Хрещатик» у Києві.

Сам Олег Ільченко та прес-служба ФБУ цю інформацію не коментує.

Тим часом в розлідуванні, яке вийшло на кількох сайтах, не обходять увагою й нового головного тренера національної збірної з боксу Дмитра Сосновського. Згадують його інтерв’ю, щоправда яке вийшло ще до повномасштабного вторгнення, коли він у відповідь на побажання успіхів українським боксерам сказав: «Ми теж за вас вболіваємо. Ми любимо Росію. Росіянам великий привіт».

Новини по темі: Бокс скандал