Завантажити ще

Росія уперше відправляє в Україну особовий склад Тихоокеанського флоту, - ГУР

Росія уперше відправляє в Україну особовий склад Тихоокеанського флоту, - ГУР
Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine

Росія відправляє на війну в Україну 2400 особового складу Тихоокеанського флоту, а також 11-ї армії ВПС і ППО Східного військового округу, які раніше не були залучені до бойових дій. Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

- З метою поповнення санітарних та безповоротних втрат російських окупаційних військ, яких вони зазнають під час бойових дій в Україні, а також укомплектування нових військових підрозділів москва відправляє на війну особовий склад тихоокеанського флоту рф, а також 11-ї армії ВПС та ППО. Вказані військові з’єднання держави-агресора раніше не були безпосередньо залучені до ведення бойових дій проти України, - розповіли в ГУР.

За інформацією розвідки, ротації до Сирії повністю припинені згідно з рішенням командувача Тихоокеанського флоту Росії Віктора Лііни. Весь особовий склад відправляється в зону бойових дій на територію України. Йдеться про 2000 російських військовослужбовців із Приморського та Камчатського країв. 

Ще близько 400 солдатів з-поміж військових частин 11-ї армії ВПС і ППО, дислокованої на території Хабаровського краю, “латамуть діри 155-ї та 40-ї бригад морської піхоти росії, які ведуть бойові дії проти України та мають некомплект через величезні  втрати”.

- Частина особового складу з військових з’єднань далекого сходу рф увійде до нової мотострілецької бригади держави-агресора, яку формують у воронєжі, - додали в Головному управлінні розвідки Міноборони.