23 червня
Завантажити ще

Зеленський подовжив санкції РНБО щодо топ-контрабандистів та українських компаній

Зеленський подовжив санкції РНБО щодо топ-контрабандистів та українських компаній
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський подовжив санкції, які були введені РНБО проти осіб, пов'язаних із контрабандою, до списку санкцій також потрапила низка компаній. Про це йдеться в указі № 219, опублікованому на сайті Офісу президента.

У списку - одеський бізнесмен Вадим Альперін, якого у мережі називають "королем контрабанди", а також Олександр Єрімічук, Юрій Кушнір, Орест Фірманюк, Віктор Шерман, Андрій Попов, Араїк Амірханян.

Санкції включають блокування активів та обмеження торгових операцій, а також обмеження чи припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень через територію України. Також передбачено заборону виведення капіталу з країни та діяльності на її території. За документом, санкції застосовуються до 86 юридичних осіб, з яких 73 зареєстровані у контрольованих урядом регіонах України, 2 – у тимчасово окупованому Маріуполі та 3 – в окупованому Севастополі.

  • 21 квітня 2021 року Рада національної безпеки й оборони України ввела санкції проти 10 осіб, пов'язаних із контрабандою. Серед них були Вадим Альперін, Олександр Чудаков, Віктор Шерман, Олександр Кравченко, Володимир Дідух, Іван Бокало, Валерій Пересоляк, Юрій Кушнір, Орест Фірманюк та Олександр Єрімічук.
  • Журналісти Коротко про писали, що відомо про контрабандистів, проти яких було введено санкції.