24 травня
Завантажити ще

ГУР попередило, що навесні може бути ще дві-три масовані атаки РФ

ГУР попередило, що навесні може бути ще дві-три масовані атаки РФ
Фото: REUTERS

Навесні очікуються ще дві-три масовані атаки з боку російських сил на енергетичні об'єкти України, паралельно можуть тривати локальні ворожі обстріли. Про це розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скибіцький в інтерв'ю РБК-Україна.

- Росія, за нашими даними, у квітні планує виготовити близько 40 ракет Х-101. Ми прогнозуємо, що росіяни зможуть провести ще кілька масованих атак (2-3 – саме масованих), а далі будуть змушені знову взяти деяку паузу для накопичення ракет та "шахедів". Однак окремі локальні обстріли можуть при цьому продовжуватися, - розповів він.

Скибицький повідомив, що росіяни накопичують запас крилатих ракет 3М-14 "Калібр" і мають у своєму розпорядженні не менше 260 одиниць, і в їх планах виробити 30 таких ракет у квітні цього року.

Представник ГУР зазначив, що зараз складно визначити, чи є швидкісні ракети, що летять із південного напрямку, ракетами "Циркон" чи модернізованими "Онікс". За його словами, за даними звичайних "оніксів" у росіян близько 440 одиниць, і зараз вони змогли відновити їхнє виробництво на рівні 6-8 ракет на місяць.