14 червня
Завантажити ще

ІДІЛ висміяла Росію, яка звинувачує Україну в теракті у “Крокусі”, - ЗМІ

ІДІЛ висміяла Росію, яка звинувачує Україну в теракті у “Крокусі”, - ЗМІ
Фото: REUTERS/Maxim Shemetov/File Photo

Звинувачуючи Україну та країни Заходу в теракті у “Крокус Сіті Холл”, Росія визнала свій провал перед “Ісламською державою”. Про це йдеться у редакційній статті у новому випуску газети "Ан-Наба", яка поширюється від імені терористичного угрупування "Ісламська держава", повідомив російський сходознавець та журналіст Руслан Сулейманов у своєму телеграм-каналі.

- Після гучної поразки Росія не знайшла іншого вибору, крім як направити “звинувачення у змові” проти своїх супротивників у “західному таборі”, щоб ухилитися від визнання свого великого провалу перед муджахідами (учасниками джихаду, - авт.), - сказано у публікації.

Описуючи деталі теракту, видання терористів написало, що троє бойовиків мали розстрілювати всіх присутніх у “Крокус Сіті Холлі”, а четвертий – влаштувати підпал будівлі. Нападники нібито мали достатню кількість зброї для скоєння ще більшої кількості вбивств та подальшої перестрілки з силовиками, які прибули б на місце теракту. Однак несправність деяких гармат змусила бойовиків спішно покинути "Крокус Сіті Холл".

“Ан-Наба” зазначає, що «Росія дуже зацікавлена ​​в тому, щоб допитувати затриманих таким чином, щоб це служило політичним конфліктам з її супротивниками та прикривало втрати, завдані їй муджахідами. Сулейманов також зазначив, що "Ісламська держава" не приписує теракт у "Крокусі" своїй афганській філії "Вілаят Хорасан".

Газета “Ан-Наба”. Фото: t.me/suleymanov_rv

Газета “Ан-Наба”. Фото: t.me/suleymanov_rv

  • 22 березня внаслідок теракту у підмосковному «Крокус Сіті Холлі» загинуло 140 людей. Відповідальність за атаку взяла терористична організація "Ісламська держава". Росія також заявила про причетність України, проте це категорично спростували в США та ЄС.
  • Вашингтон приватно і публічно попереджав Росію про підготовку теракту в Москві.
Новини по темі: Новини Росії теракт ІГІЛ