Завантажити ще

У ЗСУ прокоментували відео нібито з начальником Рівненського ТЦК та двома жінками

У ЗСУ прокоментували відео нібито з начальником Рівненського ТЦК та двома жінками
Фото: facebook.com/rivneomtck

Службову перевірку розпочали з приводу оприлюдненого антиукраїнськими джерелами відео з ймовірно начальником одного з ТЦК Рівненської області. Про це 28 березня повідомили Сухопутні війська ЗСУ та Рівненський обласний ТЦК і СП.

- У мережі з антиукраїнських джерел шириться відео за участі ймовірно начальника одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Рівненської області. З приводу оприлюдненого відео розпочато службову перевірку, - сказано в заяві.

Належну оцінку обіцяють надати як змісту змонтованого відеоряду, часовому проміжку, так і факту встановлення таємного відеоспостереження у службовому приміщенні.

- Також ініційовано звернення до відповідних правоохоронних органів щодо сприяння у розслідуванні та обʼєктивному, всебічному з’ясуванні всіх обставин події, - додали у Сухопутних військах та Рівненському обласному ТЦК.

Відео з кабінету імовірно начальника Рівненського міського ТЦК Олександра Ярмошевича 27 березня опублікував у своєму телеграм-каналі блогер Анатолій Шарій, якого в Україні заочно повідомлено про підозру в державній зраді. На прихованій зйомці у кабінеті чоловік у військовій формі цілується з одною жінкою у формі, а також з іншою.

  • Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк закликав цивільних змінити своє ставлення до військовослужбовців ТЦК і не цькувати їх, інакше Україна може програти війну.
  • Уповноважений із прав людини Дмитро Лубинець заявив, що обурений фактом жорсткого затримання волонтера Кирила Тарана у Львові працівниками ТЦК.
Новини по темі: військкомат скандал Рівне