Завантажити ще

Командувач Сухопутних військ ЗСУ закликав не цькувати ТЦК, щоб не програти війну

Командувач Сухопутних військ ЗСУ закликав не цькувати ТЦК, щоб не програти війну
Фото: facebook.com/AFULFComm

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк закликав цивільних змінити своє ставлення до військовослужбовців ТЦК та не цькувати їх, інакше Україна може програти війну. Про це генерал-лейтенант написав у своєму фейсбуці.

- Сьогодні ТЦК та їх роти охорони в більшості укомплектовані  військовослужбовцями, що втратили здоров'я на війні та визнані непридатними до проходження служби в бойових частинах. Як дійшло до того, що до цих людей, які пройшли пекло, стало прийнятним ставитись як до ворогів і називати "людоловами"? - зазначив він.

Павлюк додав, що в усіх матеріалах  про "неправомірні дії ТЦК" свідомо упускається найголовніший акцент: неправомірною передусім є відмова чоловіків від свого конституційного обовʼязку — захисту України.

Усі кадри на кшталт "пакування в бус" принципово не містять, що саме в поведінці героїв матеріалу призвело до таких наслідків, впевнений командувач Сухопутних військ. 

На думку Олександра Павлюка, Росія за допомогою самих українців може завдати Україні поразки.

- Згадаймо, що у нас писали й поширювали в соцмережах два роки тому і порівняймо з тим, що зараз. Від черг до ТЦК і мемів «як служити - то всі хворі, а як воювати - то всі здорові», ми дійшли до цькування військових з ТЦК та моральної підтримки ухиляння від захисту України… З тодішньої єдності та згуртованості наш простір новин та обговорень так скотився (а точніше, оскотинився!) не без допомоги наших чудових блогерів та вільних медіа. В стрічках новин безліч репортажів про "нещасних потопельників у Тисі" чи загони "бойових гуцулів", - заявив він.

  • 17 березня уповноважений із прав людини Дмитро Лубінець заявив, що обурений фактом жорсткого затримання волонтера Кирила Тарана у Львові співробітниками ТЦК.
  • 18 березня у Закарпатському обласному ТЦК спростували побиття хлопця, який здійснив спробу суїциду, у Хустському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.