22 червня
Завантажити ще

Голова СБУ Василь Малюк розповів, чому Україна не атакує знову Кримський міст

Голова СБУ Василь Малюк розповів, чому Україна не атакує знову Кримський міст
Фото: youtube.com/@FaktyICTVchannel

В України є потенціал повністю зруйнувати Кримський міст, але зараз російські окупанти не використовують його для постачання озброєння. Про це заявив голова СБУ Василь Малюк в інтерв'ю ведучій телеканалу ICTV Олені Фроляк.

- До наших успішних уражень там проходили за добу від 42 до 46 поїздів, які возили зброю і боєприпаси. Сьогодні там за добу йде чотири - п'ять - це пасажиропотік, а один - товари загального вжитку, - розповів він.

Малюк додав, що автомобілі їдуть мостом реверсно, і їхня вага не має перевищувати 3,5 тонни. За словами очільника української спецслужби, зараз РФ працює над тим, щоб повноцінно відновити Кримський міст. 

- Там зараз пошкоджені опори й так звані бики, на яких вони стоять. Коли вони їх відновлять, можливо, знову почнуть тягнути свій боєкомплект, тоді, власне, ми вкотре скажемо їм "привіт". Усьому свій час. Давайте не квапити події, - заявив Василь Малюк.

  • Україна двічі успішно атакувала Кримський міст - 8 жовтня 2022 року за допомогою вибухівки та 17 липня 2023 року - морськими дронами Sea Baby
  • 25 лютого 2024 року очільник СБУ Василь Малюк уперше публічно назвав нафтопереробні заводи в Росії законними цілями. Він пояснив, що половина військового бюджету РФ - це валютна виручка від експорту нафтопродуктів.