Завантажити ще

На Вінниччині чоловікам заборонили наближатися до кордону з Молдовою, але є винятки

На Вінниччині чоловікам заборонили наближатися до кордону з Молдовою, але є винятки
Фото: иллюстративное facebook.com/Могилів-Подільський прикордонний загін

У Вінницькій області чоловікам призовного віку заборонили наближатися до державного кордону з Молдовою. Про введення обмежень 25 березня повідомив могилів-подільський прикордонний загін у Facebook.

- Заборонено в’їзд осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років у вищезазначену смугу місцевості вздовж державного кордону, в тому числі з метою туризму, відпочинку, рибальства, - розповіли у Держприкордонслужбі.

Йдетьсяе про смугу вздовж державного кордону в чотирьох громадах Могилів-Подільського та Тульчинського районів Вінницької області - Яришівської, Могилів-Подільської, Ямпільської та Студенянської. Виняток зробили для тих, хто живе, працює або навчається у зазначених громадах, а також для осіб, що легально перетинають державний кордон.

23 лютого схожу заборону запровадили у Чернівецькій області, яка також межує з Молдовою. Прикордонники зазначили зростання спроб незаконного перетину кордону.

24 березня міністр внутрішніх справ Молдови Адріан Ефрос розповів у подкасті газети Ziarul de Garda, що Кишинів допомагає Україні ловити ухилянтів, які намагаються рухатися через Придністров'я.

- Значною мірою використовується Придністровський регіон, і ми практично щотижня проводимо одну-дві операції з боротьби та руйнування різних схем, які організовуються на території Молдови або громадянами Молдови, або громадянами Молдови спільно з громадянами України, – сказав він.

  • 29 лютого в Одеській області на кордоні з Молдовою затримали чотирьох ухилянтів, які обмоталися ізотермічними ковдрами, щоб бути непомітними для тепловізорів прикордонників.
  • 14 лютого румунські прикордонники знайшли у горах тіло зниклого громадянина України, який незаконно перетнув кордон.