Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

На кордоні з Молдовою затримали ухилянтів в ізотермічних ковдрах

На кордоні з Молдовою затримали ухилянтів в ізотермічних ковдрах
Фото: dpsu.gov.ua

В Одеській області на кордоні з Молдовою затримали чотирьох ухилянтів, які обмоталися ізотермічними ковдрами, аби бути непомітними для тепловізорів. Про це 29 лютого повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України.

- Однак завдяки технічним можливостям прикордонників їхні хитрощі не спрацювали. Помітивши прикордонників, чоловіки почали тікати, не реагуючи на неодноразові вимоги охоронців кордону про зупинку. Змусили їх зупинитися лише попереджувальні постріли правоохоронців, - йдеться на сайті Держприкордонслужби.

Затриманими виявилися жителі Київської, Дніпропетровської, Полтавської та Сумської областей призивного віку. Маршрут руху вони знайшли через месенджери. За “подорож” заплатили від трьох до восьми тисяч доларів.

На всіх чотирьох чоловіків склали протоколи про адміністративні правопорушення за фактами спроби незаконного перетину державного кордону та непокори працівникам Державної прикордонної служби України. 

У ДПСУ зазначили, що ізотермічні рятувальні ковдри мають у своїх аптечках досвідчені туристи. Чоловіків затримали прикордонники Білгород-Дністровського загону. Ізотермічні ковдри ухилянти закріпили на собі скотчем.

Фото: dpsu.gov.ua

Фото: dpsu.gov.ua