Завантажити ще

Путін звернувся до росіян з приводу теракту в Крокус Сіті: згадав про Україну та попросив допомоги в інших держав

Путін звернувся до росіян з приводу теракту в Крокус Сіті: згадав про Україну та попросив допомоги в інших держав

Майже через добу після трагедії у Підмосков'ї - теракту у концертному залі "Крокус Сіті Хол" російський президент Володимир Путін записав відеозвернення, у якому опосередковано звинуватив Україну. Також висловив сподівання, що іноземні держави допоможуть йому боротися з тероризмом. 

Звернення керівника РФ на тему масового теракту в "Крокус Сіті Хол", що на околиці Москви, з'явилося о 14:30 за Києвом, тобто лише через 20 годин після теракту. За словами російського диктатора, Україна "готувала вікно" аби прийняти терористів, що влаштували теракт у Підмосков'ї.

- Усіх чотирьох безпосередніх виконавців теракту, усіх, хто стріляв та вбивав людей, знайдено та затримано. Вони намагалися втікти й рухалися в бік України, де, за попередніми даними, для них з українського боку було підготовлене "вікно" для переходу державного кордону, - сказав Путін.

Також додав, що загалом затримано 11 людей. І він дуже розраховує на допомогу іноземних держав, які допоможуть боротися з тероризмом.

- Ми готові об'єднати зусилля зі спільним ворогом - міжнародним тероризмом. Нелюдів, незалежно від національностей, чекає одна незавидна доля - відплата, - сказав Путін.

  • Увечері 22 березня в концертному залі музичного центру «Крокус Сіті Хол», що в підмосковному місті Красногорськ, невідомі в камуфляжі вчинили стрілянину. Згодом там спалахнула пожежа. Стрілянина сталася за кілька хвилин до початку виступу рок-гурту «Пікник», що існує ще з радянських часів.
  • Згодом стало відомо, що в "Крокус сіті Хол" загинуло 115 осіб. Однак це не остаточна цифра і жертв може бути більше.