Завантажити ще

Голова Сумської області запевнив, що ризиків прориву кордону немає

Голова Сумської області запевнив, що ризиків прориву кордону немає
Фото: REUTERS

Ризиків прориву кордону росіяним у Сумській області немає, попри збільшення кількості обстрілів. Про це заявив голова Сумської ОВА Артюх в ефірі телемарафону.

- Ми знаємо сьогодні, що великої переваги відносно наших збройних сил, які б дозволяли сказати, що є такі можливі дії ворога, я б так не оцінював. Тому на сьогоднішній момент такої небезпеки не має на землі [щодо прориву кордону]. Найбільша небезпека нашого регіону – це повітряні та ракетні удари, які значно інтенсивніше стали відбуватися по нашій інфраструктурі, – сказав Артюх.

За словами очільника регіону, від обстрілів страждають до п’яти населених прикордонних пунктів Сумщини. У кожному з них залишилось від 3 до 10 людей, яких наразі евакуюють ЗСУ. Загалом місцеві жител повністю покинули 22 населених пункти області.

  • Днями росіяни запустили ІПСО про те, що влада не звертає увагу на постійні обстріли прикордоння Сумської області та залишила людей без захисту. Про це 18 березня Артюх заявив в ефірі телемарафону. У соцмережах почали розповсюджувати пости із заголовками "прикордоння Сумщини стирають з лиця землі", "Чому всі мовчать про Сумську область", "Не мовчіть про Сумщину" тощо. У цих постах говорилося, що влада і медіа нібито не звертають увагу на ситуацію в області та нічого не роблять, щоб надати ситуації розголосу і захистити людей.
  • 17 березня Сумську область обстрілювали 83 рази (486 вибухів). Росіяни нанесли 6 ракетних ударів, 11 – авіаційних, 8 залпів з РСЗВ. 
Новини по темі: Війна України з Росією