Завантажити ще

Польські фермери не домовилися з урядом та пообіцяли нові протести

Польські фермери не домовилися з урядом та пообіцяли нові протести
Фото: pap.pl

Польські фермери під час зустрічі з представниками уряду та прем'єром Дональдом Туском 9 березня не змогли домовитися про умови припинення блокади та протестів. А тому аграрії обіцяють продовжувати протести. Про це повідомляє Polsatnews.

Представник фермерів Анджей Собоцінський розповів, що прем'єр-міністр Туск заявив, що не планує повністю закривати кордон для імпортного продовольства. При цьому він обіцяв організувати експорт надлишків зерна, щоби стабілізувати ринок. Цей варіант не подобається фермерам. Вони вважають, що із відкритим кордоном ці надлишки з'являться знову.

Також Дональд Туск не зміг задовольнити фермерів за іншою ключовою вимогою - послаблення екологічних вимог ЄС у рамках так званої Green Deal. Прем'єр пообіцяв продовжити переговори з Європейською комісією щодо цього, тому фермери пообіцяли уважно стежити за його діями.

Також фермери заявили, що продовжать протести – наступна акція запланована на 20 березня. Цього дня будуть перекриті обласні та районні міста, дороги, а активісти обіцяють, що акція буде значно масштабнішою за попередні.

Новини по темі: блокада фермер Польща