Завантажити ще

Конгрес США ухвалив законопроєкти для уникнення шатдауну

Конгрес США ухвалив законопроєкти для уникнення шатдауну

Сенат США пізно ввечері 8 березня встиг ухвалити рішення, коли закінчувалося тимчасове фінансування кількох вашингтонських відомств. Заходи містять шість законопроєктів про витрати і вже були підтримані Палатою представників. Тепер його має підписати президент Джо Байден, пише The Hill.

На підтримку законодавства проголосували 75 сенаторів, 22 висловилися проти. Таким чином, верхня палата Конгресу у США ухвалила пакет в останній день перед можливим шатдауном - після того, як Палата представників витратила місяці в пошуках компромісів.

Як повідомлялося, нинішній пакет законопроєктів передбачає бюджетне фінансування частини федеральних установ на загальну суму близько $460 млрд. Законодавці США також ведуть переговори щодо другого пакету з шести законопроєктів, включаючи фінансування американських військових, щоб забезпечити повне фінансування всіх федеральних агентств до 22 березня.

  • Наразі у США не ухвалили остаточного рішення щодо надання Україні 60 мільярдів доларів допомоги.
  • Раніше республіканці кілька місяців не погоджували законопроєкт про міжнародну допомогу, в який також входило питання кордону США з Мексикою. 
Новини по темі: Новини США Сенат шатдаун