23 травня
Завантажити ще

Кирило Тимошенко повернувся у політику - став радником міністра оборони

Кирило Тимошенко повернувся у політику - став радником міністра оборони
Фото: president.gov.ua

Колишнього заступника голови Офісу президента Кирила Тимошенка призначили радником міністра оборони Рустема Умєрова. З 1 березня він координує роботу з медіа та інформаційної політики. Про це заявила пресслужба Міноборони у коментарі NV.

- Основний напрямок діяльності Кирила Тимошенка — медіа та комунікації, координація інформаційної політики у Міністерстві оборони та підпорядкованих Міноборони структурах, а також побудова єдиного інформаційного порядку денного в Силах оборони України на час дії воєнного стану, — повідомили у пресслужбі Міноборони.

Тимошенко своє призначення не коментував. Останній пост у соцмережах він зробив 15 лютого, коли опублікував скрін новини про те, що НАЗК визнало його правоту у справі про службове авто. 

  • Тимошенко працював у штабі Володимира Зеленського під час президентських виборів 2019 року. З травня по січень він був заступником керівника Офісу президента. Тимошенко очолював координаційну раду з реалізації президентської програми «Велике будівництво». Після звільнення фактично зник з публічного поля.
  • Тимошенко був фігурантом гучного скандалу. Згідно з розслідуванням Bihus.info, чиновник використовував як службовий автомобіль машину, передану Україні для гуманітарних цілей. Тимошенко подав у суд за наклеп і виграв справу.