Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

У законі про мобілізацію передбачать три варіанти подання інформації до ТЦК, - нардеп

У законі про мобілізацію передбачать три варіанти подання інформації до ТЦК, - нардеп
Фото: t.me/verkhovnaradaukrainy

Комітет нацбезпеки, оборони та розвідки ВР продовжує роботу над законопроєктом з мобілізації. Члени комітету вважають, що громадяни повинні мати право подавати свої дані до територіальних центрів комплектування різними способами. Про це повідомив заступник голови комітету Єгор Чернєв.

- Оновити дані протягом 60 днів з моменту набрання чинності законом буде обов'язком громадян, а не правом. Усі військовозобов'язані мають стати на облік та виконувати свій військовий обов'язок, - зазначив парламентар.

При цьому розглядаються три варіанти подання інформації до ТЦК: особисто прийти та оновити дані, зробити це у ЦНАПі чи зареєструвати електронний кабінет і зробити це онлайн, не відвідуючи ТЦК.

Чернєв також повідомив, що наразі щодо ухилянтів обговорюються три варіанти обмежень: тимчасова заборона на виїзд за кордон, тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами та блокування рахунків у банках. Комітет не підтримав ідею блокування рахунків, оскільки не вважає її реально дієвою нормою.