Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Олена Зеленська - про стосунки з чоловіком: Ми друзі і можемо розсмішити один одного

Олена Зеленська - про стосунки з чоловіком: Ми друзі і можемо розсмішити один одного
Фото: t.me/FirstLadyOfUkraine

Володимир та Олена Зеленські є не лише подружжям, а й друзями, і в цьому секрет їхніх стосунків. Про це перша леді України розповіла в інтерв'ю журналісту Пірсу Моргану під час візиту до Великобританії. Повна версія вийде на YouTube-каналі Piers Morgan Uncensored увечері 4 березня, проте витяги з інтерв'ю опублікувала газета The Sun.

Щоб підняти настрій дружині президента України, журналіст прочитав уривок з інтерв'ю Володимира Зеленського, в якому він назвав її й своїм коханням, і своїм найкращим другом.

- На щастя, він каже мені це дуже часто. Але ми справді друзі, і я думаю, у цьому секрет наших стосунків. Ми розуміємо одне одного та підтримуємо один одного. Це не просто слова: молодець, продовжуй працювати, я в тебе вірю. Ні, ми можемо розсмішити один одного, коли це необхідно, або можемо сказати один одному: "Візьми себе в руки, йди роби свою роботу". Ми відчуваємо одне одного, – відповіла Олена Зеленська.

  • Також Олена Зеленська розповіла в інтерв'ю Пірсу Моргану, що президент зустрічається з дітьми приблизно раз на тиждень кілька годин. Разом вони можуть жартувати, співати пісні, сміятися, що допомагає Володимиру Зеленському перезарядитися.
  • Олена Зеленська була із робочим візитом у Лондоні 28-29 лютого. Вона зустрілася з королевою Каміллою, прем'єр-міністром Ріші Сунаком та його дружиною Акшатою, а також міністром закордонних справ Девідом Камероном.