23 травня
Завантажити ще

Бізнесмен Гарік Корогодський хоче брати участь у виборах мера Києва

Бізнесмен Гарік Корогодський хоче брати участь у виборах мера Києва
Фото: facebook.com/garik.korogodskiy

Бізнесмен Гарік Корогодський знову заявив про намір брати участь у виборах мера Києва. Під час випуску на YouTube-каналі «Менора» він сказав, що “йде в мери Києва», та пояснив своє рішення бажанням «робити великі справи».

- Будь-який мер, менеджер великого міста, може покращити життя, покращити екологію, він може збільшити тривалість життя… Я чистий менеджер, – додав бізнесмен.

Вибори мера Києва можуть відбутися у 2025 році у разі скасування воєнного стану в Україні. Закон «Про правовий режим воєнного стану» забороняє проведення виборів.

Гарік Корогодський посідає восьме місце у рейтингу українського Forbes "25 найбільших рантьє". Головним активом Корогодського є ТРЦ Dream у Києві (колишній ТРЦ Dream Town).

  • У 2019 році Гарік Корогодський вже заявляв, що має намір брати участь у виборах мера Києва у 2020 році. Але згодом відмовився від цієї ідеї. На виборах мера Києва 25 жовтня 2020 року переміг Віталій Кличко, який набрав 50,52% голос виборців.
  • Президент України Володимир Зеленський відповів на заяви щодо його "нелегітимності" з травня 2024 року. Він зазначив, що це є російським наративом. Чергові вибори президента України мали відбутися навесні 2024 року, але під час воєнного стану вибори не проводяться.