Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
23 квiтня
Завантажити ще

Росія розповсюджує фейки про підготовку ГУР до усунення Зеленського

Росія розповсюджує фейки про підготовку ГУР до усунення Зеленського
Фото: т.ме/справді

Російські пропагандисти поширюють чергову неправдиву інформацію про нібито "анонсування" Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України усунення президента Володимира Зеленського від влади. Про це повідомляє Telegram-канал Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки (SPRAVDI).

- Брехня: Головне управління розвідки оприлюднило точну дату повалення влади президента Зеленського. Цю новину тиражують російські псевдоЗМІ. Щоправда, насправді у Головному управлінні розвідки нічого подібного не заявляли – поширене повідомлення є результатом хворої уяви російської пропаганди та систематичної кампанії кремля з дискредитації президента Зеленського, – розповіли у відомстві.

У Центрі нагадали, що Зеленський є законно обраним та легітимним президентом України, "в умовах повномасштабного вторгнення Росії продовжує виконувати обов'язки гаранта Конституції". У контексті чергового російського фейку в Центрі звернули увагу на представлені раніше дані від ГУР про нову спробу країни-агресора розхитувати суспільно-політичну ситуацію всередині України та підготовку Росією спецоперації під назвою "Майдан-3".