Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У ГУР заявили, що за російську спецоперацію «Майдан-3» відповідають Сурков та Кирієнко

У ГУР заявили, що за російську спецоперацію «Майдан-3» відповідають Сурков та Кирієнко
Фото: REUTERS

Спецоперацію «Майдан 3» проводять колишній помічник російського диктатора Владислав Сурков і заступник голови адміністрації Кремля Сергій Кирієнко. Про це представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов розповів в ефірі телемарафону.

- Що стосується конкретних прізвищ: так, Кирієнко, так, Сурков. Зрозуміло, що всі колаборанти-зрадники, яких прихистила наразі московія, будуть так чи інакше в цьому задіяні. На жаль, є і прізвища з тих людей, які зараз знаходяться на території України. Як об’єкти впливу. Це не означає, що вони вже дали згоду. Ця інформація перевіряється і уточнюється, - сказав Юсов.

Він запевнив, що контррозвідувальні заходи в Україні «тривають постійно і не зупиняються».

  • 27 лютого Комітет з питань розвідки при президентові України, який є підрозділом СБУ, повідомив, що російські спецслужби ведуть операцію «Майдан-3». Завдяки їй росіяни хочуть розхитати ситуацію всередині України та завдати військового ураження на сході. Її пік відбудеться у березні-травні 2024 року. В плани РФ також входить зрив мобілізації та розповсюдження фейків про «втому від України» у світі. Глобальна міжнародна мета росіян – зменшити підтримку України. 
  • У листопаді минулого року в межах спецоперації «Майдан-3» Росія витратила майже 250 млн доларів на поширення подібних меседжів у телеграмі. Натомість загальний бюджет операції становить 1,5 млрд доларів. За даними комітету, це найдорожча «акція» російських спецслужб в історії.