29 травня
Завантажити ще

Ідея Путіна про денацифікацію - «найбезглуздіше, що я коли-небудь чув», — Карлсон

Ідея Путіна про денацифікацію - «найбезглуздіше, що я коли-небудь чув», — Карлсон
Фото: youtube.com/Скріншот

Спроби президента Росії Володимира Путіна виправдати війну проти України «денацифікацією» та боротьбою з «нацизмом» є абсурдними. Про це розповів у подкасті американського журналіста Лекса Фрідмана медіадіяч Такер Карлсон.

- Це найбезглуздіше, що я коли-небудь чув. Я ніколи не розумів, що це означає - "денацифікація", - сказав Карлсон.

Журналіст зізнався, що йому не сподобалася частина інтерв'ю, де Путін намагався дискредитувати Україну. Також він висловив думку, що звинувачення когось у «нацизмі» – це просто спосіб назвати людину «злом». Він зазначив, що нацизм як ідеологія пов'язаний з історією Німеччини і не має відношення до сучасних подій. Карлсон наголосив, що хоч він і є антинацистом, нині не існує нацистського руху, і звинувачувати українців у нацизмі виглядає несерйозно.

Карлсон вважає, що Путін називає українців нацистами через їхню національну самосвідомість, а не через реальні нацистські переконання. Журналіст припустив, що президент РФ не любить український націоналізм, бо боїться націоналістичних рухів у своїй країні, і це підтверджується його воєнними діями, включаючи війну у Чечні. Також він зазначив, що звинувачувати українців у нацизмі – це дитяча поведінка і не відповідає реальності.