Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Нацагенство підтвердило плагіат у дисертації ексміністра освіти Шкарлета

Нацагенство підтвердило плагіат у дисертації ексміністра освіти Шкарлета
Фото: t.me/SerhiyShkarlet

Національне агенство із забезпечення якості вищої освіти підтвердило наявність плагіату в дисертації колишнього міністра освіти й науки Сергія Шкарлета. Агентство звернулося до Міністерства освіти та науки з поданням про позбавлення Шкарлета наукового ступеня доктора економічних наук. Про це 27 лютого повідомили "Інтерфакс-Україна" та "Українська правда. Життя".

На своєму засіданні у вівторок НАЗЯВО на підставі подання комітету з питань етики Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти підтвердило плагіат у дисертації Сергія Шкарлета "Формування економічної безпеки підприємств засобами активізації їхнього інноваційного розвитку". Агентство  одноголосно проголосувало за це рішення.

У грудні комітет етики Нацагентства виявив у дисертації Шкарлета шість джерел, з якими було найбільше збігів. На них не було посилань або фрагменти текстів були перефразовані без належних посилань. Також у дисертації знайшли копіювання формул, таблиць, малюнків та схем з інших джерел без належних посилань. Плагіат стосується, зокрема, дослівного перекладу або перекладу із перефразуванням російськомовних джерел без належних посилань.