Завантажити ще

Верховна Рада підтримала відставку міністрів Сергія Шкарлета та Павла Рябікіна

Верховна Рада підтримала відставку міністрів Сергія Шкарлета та Павла Рябікіна
Фото: t.me/SerhiyShkarlet/facebook.com/rjabikin.pavel

Верховна Рада підтримала відставку міністра освіти і науки Сергія Шкарлета та міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

У відставку також відправили віцепрем'єр-міністра - міністра цифрової трансформації Михайла Федорова. Але, попередьно, його призначать віцепрем'єр-міністром з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністром цифрової трансформації. За даними Гончаренко, кандидатуру Федорова на нову посаду внесуть у Верховну Раду на найближчому засіданні.

Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі написав, що термін його перебування на посаді міністра освіти і науки закінчився. Він продовжить працювати у сфері освіти й науки України.

17 березня низка нардепів повідомили про відставку Сергія Шкарлета та назвали можливого кандидата на його місце - директора Малої академії наук Оксена Лісового. 18 березня прем'єр-міністр Денис Шмигаль підтвердив це. Павла Рябікіна замінить ексголова "Укрзалізниці" Олександр Камишин.