Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

НАТО не відправлятиме своїх військових в Україну, - Столтенберг

НАТО не відправлятиме своїх військових в Україну, - Столтенберг
Фото: REUTERS

Альянс не має планів відправляти своїх військових до України. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, пише АР.

- Союзники НАТО з 2014 року надають Україні безпрецедентну підтримку та активізували свою діяльність після повномасштабного вторгнення. Але планів розміщення бойових військ НАТО в Україні немає, - сказав він.

  • 27 лютого президент Польщі Анджей Дуда повідомив, що ідея відправлення солдатів Заходу в Україну не викликала ентузіазму на зустрічі союзників у Парижі.
  • 26 лютого в Парижі з ініціативи Еммануеля Макрона відбулася зустріч президентів, глав урядів та міністрів 28 країн. Президент Франції не виключив можливість відправлення солдатів до України в майбутньому, проте наголосив на відсутності консенсусу з цього питання наразі. У свою чергу, прем'єр-міністр Франції Габріель Атталь також не виключив можливості відправки військових до України.
  • Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо повідомив, що кілька країн-членів НАТО та ЄС розглядають можливість відправлення своїх солдатів до України на двосторонній основі. Прем'єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон назвав питання запровадження військ альянсу в Україну неактуальним.
  • 25 лютого президент України Володимир Зеленський на пресконференції в Києві заявив, що Україна не веде переговорів із партнерами щодо застосування їх армій.