Завантажити ще

Зеленський анонсував кешбек за купівлю української продукції

Зеленський анонсував кешбек за купівлю української продукції
Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський анонсував кешбек за купівлю української продукції. Про державну програму "Купуй українське" президент розповів на презентації платформи "Зроблено в Україні" в Києві, повідомив Інтерфакс-Україна.

- За купівлю певних типів зроблених в Україні товарів і послуг громадяни України зможуть отримати повернення частини коштів на спеціальну картку, - сказав він.

Зеленський уточнив, що дав відповідне доручення уряду. Програма кешбеку має запрацювати цьогоріч. За словами президента, завданням цієї програми є, "щоб українські гроші залишилися в Україні та працювали в Україні".

- Це податки, це зарплати наших воїнів, це можливості нашої держави, зокрема й оборонні, - пояснив президент.

Перший віцепрем'єр - міністр економіки Юлія Свириденко розповіла, що Кабмін має намір розширити кешбек агротехніки на вітчизняну спецтехніку, транспорт і ліфти.

- Ми відновлюємо програму компенсації на сільгосптехніку, кешбек, 25% на техніку українського виробництва... З другої половини року ми працюватимемо над тим, щоб розширити кешбек на інші види техніки: комунальну, спеціальну, транспорт, ліфти, - сказала вона на форумі.

  • 25 лютого президент Володимир Зеленський провів першу у 2024 році пресконференцію. Вона пройшла на полях форуму «Україна. Рік 2024» у Києві.
  • 26 лютого в Україну вперше за час повномасштабного вторгнення Росії прибув прем'єр-міністр Болгарії Ніколай Денков.