Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Єрмак припустив участь Росії на другому глобальному саміті миру

Єрмак припустив участь Росії на другому глобальному саміті миру
Фото: REUTERS/Valentyn Ogirenko

Росію можуть запросити на другий глобальний саміт за формулою миру Володимира Зеленського. Про це керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив на панельній дискусії в рамках форуму "Україна. Рік 2024". За словами Єрмака, після першого саміту країни-учасники розроблять план відновлення миру в Україні.

- На другому саміті, коли цей план буде створено, разом, без посередників, відкрито, за участі всіх цих країн, які пройдуть з нами цей шлях, може бути така ситуація, що ми запросимо представників РФ, де їм буде представлений цей план. На той випадок, якщо той, хто на той час буде представляти країну-агресора, захоче припинити війну та повернутися до справедливого миру, - сказав він.

Україна має намір запросити на інавгураційний саміт миру понад 160 країн. Він відбудеться у Швейцарії найближчим часом.

- На сьогодні запрошення підготовлені та будуть надіслані понад 160 країнам. Дуже потужно працює наша команда разом зі швейцарською командою для підготовки цієї великої міжнародної події, - розповів керівник Офісу президента.

Андрій Єрмак зазначив, що "дуже важливою є особиста зустріч лідерів, на якій буде зафіксовано те, про що ми говорили всі ці місяці на рівні послів, на рівні радників".

  • 14 січня у Давосі відбулася четверта зустріч радників щодо української формули миру.
  • Форум „Україна. Рік 2024» проходить у Києві в неділю, 25 лютого, з нагоди другої річниці повномасштабного вторгнення Росії.