20 травня
Завантажити ще

Верховна Рада прийняла закон про демобілізацію строковиків

Верховна Рада прийняла закон про демобілізацію строковиків
Фото: rada.gov.ua

Верховна Рада прийняла за основу та в цілому законопроєкт №11035 про демобілізацію строковиків. Як написав у своєму телеграм-каналі народний депутат Олексій Гончаренко, за прийняття документі за основу віддали голоси 317 присутніх в залі. За прийняття в цілому – 319.

- В кінцевому вигляді в законопроєкт Зеленського включено мою норму з мого альтернативного законопроєкту про відстрочку 12 місяців, - додав Гончаренко.

Законопроєкт був зареєстрований 22 лютого.  Він не визначає конкретні строки для звільнення строковиків, термін служби яких закінчився під час дії воєнного стану. Для цього потрібен окремий указ президента. 

  •  21 лютого також завершився прийом правок до другого читання законопроєкту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку". Їх було подано понад 4 тисячі. 
  •  Зранку 23 лютого комітет з нацбезпеки і оборони підтримав закон про демобілізацію строковиків з доданням норми з відстрочкою подальшої мобілізації на 12 місяців.