Завантажити ще

У Верховній Раді вперше після довгої перерви провели годину запитань до уряду, але Шмигаля на ній не було

У Верховній Раді вперше після довгої перерви провели годину запитань до уряду, але Шмигаля на ній не було
Фото: t.me/irynagerashchenko

Вперше за довгий час у Верховній Раді України проходить година запитань до уряду.  Проте прем’єр-міністра на засіданні не буде, написала у своєму телеграм-каналі народний депутат з фракції «Європейська солідарність» Ірина Геращенко.

- Вперше з вересня... Те, що має бути нормою в демократичному парламенті, тепер прям неординарна подія. Правда, премʼєр не зʼявився, десь у відрядженні. На запитання відповідає перша віцепремʼєрка Ю. Свіріденко, - зазначила Геращенко.

Своєю чергою нардеп Олексій Гончаренко уточнив, що Шмигаль з більшістю міністрів сьогодні знаходиться у Львові, де пройде виїзне засідання Кабміну. Тема засідання – ситуація на українсько-польському кордоні. Планується і зустріч з премʼєр-міністром Данії.

Сьогодні у Львові також має відбутися зустріч Зеленського з делегацією сенаторів США.

  • Практика години запитань до уряду була перервана після повномасштабного вторгнення РФ до України. Вперше її провели у жовтні 2023 року. 
  • 21 лютого президент Зеленський запропонував керівництву Польщі зустрітись на кордоні для розв'язання проблеми з блокуванням КПП. Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск у відповідь заявив, що у зустрічі немає потреби.