Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Прифронтові регіони зможуть отримувати ліки поштою

Прифронтові регіони зможуть отримувати ліки поштою
Фото: pixabay.com

У деяких прикордонних районах Сумщини й Донеччини стартував пілотний проєкт з доставки ліків поштою. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров'я.

- В українських селах та прикордонних районах Сумщини відсутній доступ до аптечних пунктів. Мешканці матимуть змогу замовляти ліки через контакт-центр Укрпошти для доставки. Проєкт розпочинається з Донецької області та деяких прикордонних районів Сумщини, а потім розширюватиметься. Це також дозволить отримувати ліки за програмою "Доступні ліки" безкоштовно або з частковою оплатою, що допоможе пацієнтам заощаджувати гроші, - йдеться у повідомленні.

Після успішного старту проєкту в Донецькій області до нього будуть приєднані прифронтові регіони Харківщини, Херсонщини, Миколаївщини, Запоріжжя тощо, а надалі всі населені пункти України. Наразі доступно близько 10 тис. лікарських засобів без рецепта.

  • 13 лютого стало відомо, що лікарі виписали 142,4 тис. електронних рецептів на препарати від психічних та неврологічних захворювань. Київ, Дніпропетровська, Львівська, Хмельницька та Житомирська області лідирують за кількістю е-рецептів. Програма "Доступні ліки" пропонує 65 препаратів, у тому числі 23 доступні безкоштовно.
  • Журналісти Коротко про писали про те, що потрібно знати, обираючи ліки.