Завантажити ще

Чиновників Запорізької облради викрили на хабарі

Чиновників Запорізької облради викрили на хабарі
Фото: т.ме/СБУкр

Антикорупційні органи спільно із СБУ затримали чиновників Запорізької облради під час спроби підкупу. Про це повідомили у прес-службі Служби безпеки України.

- НАБУ, САП та СБУ виявили корупцію у Запорізькій облраді. Затримано заступника голови, його помічника та депутата за надання вигоди директору медустанови для участі компаній у тендерах та фінансових операцій з банками, — йдеться у повідомленні.

Правоохоронці затримали трьох посадових осіб облради одразу після отримання неправомірної вигоди. Тривають обшуки щодо їх місць роботи та проживання.

У рамках кримінального провадження можливе повідомлення про підозру за ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України. Зловмисникам загрожує до 10 років ув'язнення з конфіскацією майна.

  • 15 лютого правоохоронці розкрили факт корупції у Міністерстві культури та інформполітики. Чиновник обіцяв допомогти вивезти антикварну зброю за межі країни за хабар. Він отримав $3300 за незаконне вивезення зброї та був затриманий при отриманні другої частини хабара у $3000.
  • 7 грудня у Києві затримано проректора університету за підозрою в отриманні хабара від студента за не відрахування його. Професор отримав $1200 за обіцянку вирішити питання успішного складання іспитів. Йому загрожує від трьох до семи років в'язниці та позбавлення права обіймати певні посади.

Фото: t.me/SBUkr

Фото: t.me/SBUkr

Фото: t.me/SBUkr

Фото: t.me/SBUkr

Фото: t.me/SBUkr

Фото: t.me/SBUkr