12 червня
Завантажити ще

Ексглава Луганщини Гайдай знову очолить Мукачівську РДА

Ексглава Луганщини Гайдай знову очолить Мукачівську РДА
Фото: facebook.com/sergey.gaidai.loga

Кабінет міністрів України призначив Сергія Гайдая на посаду голови Мукачівської районної державної адміністрації. Про це повідомив народний депутат Тарас Мельничук у Telegram.

- Узгоджено звільнення Токаря Едгара Володимировича з посади голови Мукачівської районної державної адміністрації Закарпатської області, на його місце призначено Гайдая Сергія Володимировича, - написав він.

  • 15 березня президент Володимир Зеленський звільнив трьох голів обласних адміністрацій: Сергія Гайдая (Луганська область), Максима Марченка (Одеська область) та Сергія Гамалія (Хмельницька область).
  • 14 березня народний депутат Олексій Гончаренко повідомив, що Гайдай написав заяву про звільнення і може бути призначений послом України в Казахстані.
  • У період з 2008-го до 2010 року Сергій Гайдай обіймав посаду помічника депутата Київради Олексія Резнікова. Після цього з 2014-го до 2015 року він працював радником голови Обухівської районної державної адміністрації у Київській області. З 2015 року Гайдай став депутатом Мукачівської районної ради та з 8 вересня 2015 року до 28 листопада 2018 року керував Мукачівською районною державною адміністрацією. З 28 жовтня 2019 року до 15 березня 2023 року він очолював Луганську обласну військову адміністрацію.