Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

ВККС визнала суддю Вовка не здатним здійснювати правосуддя у Верховному Суді

ВККС визнала суддю Вовка не здатним здійснювати правосуддя у Верховному Суді
Фото: zib.com.ua

Вища кваліфікаційна комісія суддів на своєму засіданні 12 лютого ухвалила рішення, що Павло Вовк не може здійснювати правосуддя у Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду. Про це повідомляє пресслужба ВККС.

- Розглянуто питання щодо підтвердження чи непідтвердження здатності кандидата на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Вовка Павла В'ячеславовича здійснювати правосуддя у відповідному суді. Комісія вирішила визнати Вовка таким, що не підтвердив здатності здійснювати правосуддя у Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду у зв'язку з неявкою на засідання без поважних причин, – розповіли у комісії.

Павло Вовк – останній голова ліквідованого у грудні 2022 року Окружного адміністративного суду міста Києва. За керівництва Вовка Окружний адмінсуд Києва став відомим такими скандальними рішеннями, як про відсторонення від посади в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, про протиправність дій директора НАБУ Артема Ситника та нардепа Сергія Лещенка щодо розголошення інформації про Поля Манафорта, про скасування рішення про націоналізацію "Приватбанку".

  • Скандал навколо глави ОАСК розгорівся у 2020 році. Тоді українські силовики порушили кримінальну справу проти Вовка та ще кількох суддів.
  • НАБУ оголосило Вовку, його заступнику Євгену Аблову та ще п'ятьом суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку підозру у створенні злочинної організації та захопленні влади.
Новини по темі: Суд суддя павел вовк