Завантажити ще

Садовий назвав “проросійськими провокаторами” польських протестувальників, які розсипали українське зерно

Садовий назвав “проросійськими провокаторами” польських протестувальників, які розсипали українське зерно
Фото: twitter.com/MeklerRafal

Міський голова Львова Андрій Садовий засудив польських протестувальників, які розсипали українське зерно на кордоні.

- Назвемо речі своїми іменами. На цьому фото — українське зерно, яке висипали польські, а насправді проросійські провокатори, з українських вантажівок. Псевдоблокада на кордоні триває. Українці буквально поливають кров'ю поля, які родять це зерно. Збирати пшеницю на полі, яке бачило війну — це як працювати сапером. Такі дії — ницість і ганьба, - написав він у своєму телеграм-каналі.

Екснародний депутат, заступник голови ВО «Свобода» Андрій Іллєнко заявив, що “висипання українського зерна з вантажівок «польськими фермерами» показало, що в Європі теж є тупе бидло”. 

- І це бидло є природнім союзником Москви. Думаю, їм подобалось жити під московитами в часи «соцтабору». Не проти і зараз. Адекватні поляки, ми знаємо що вас дуже багато — зробіть нарешті щось з ідіотами, які добивають нашу економіку. Ви ж наступні, ви ж це знаєте чудово. А поки я раджу всім міцно подумати, чи варто купляти польські товари, особливо продукти харчування від «польських фермерів», - написав він у фейсбуці.

11 лютого лідер протесту польських перевізників Рафал Меклер опублікував у своєму твіттері фото розсипаного українського зерна. За даними сайту польських фермерів farmer.pl, протестувальники висипали зерно з трьох українських фур на пункті пропуску “Дорогуськ” у Польщі.