12 червня
Завантажити ще

Сенат США проголосував за початок обговорення допомоги Україні

Сенат США проголосував за початок обговорення допомоги Україні

Сенат Конгресу США підтримав на голосуванні ініціативу розпочати дебати щодо законопроєкту, який передбачає виділення близько $95 мільярдів на допомогу Україні, Ізраїлю, Тайваню та інші потреби. Голосування відбулося в ніч проти суботи за київським часом, передає власний кореспондент "Укрінформу".

Ініціативу підтримали 64 законодавці, 19 висловилися проти. 17 сенаторів участі в голосуванні не брали. Аби рішення вважалося схваленим, за процедурою, необхідна підтримка щонайменше 60 сенаторів.

Таким чином, процес розгляду й ухвалення законопроєкту в Сенаті перейшов у наступну фазу, коли законодавці можуть пропонувати поправки та проводити дебати навколо них. Лідер демократичної більшості Чак Шумер у цьому зв’язку закликав представників Республіканської партії продемонструвати конструктивний підхід у подальшому процесі. Він з, що демократи готові розглядати «слушні й виправдані поправки» та зауважив, що робота Сенату триватиме, допоки не буде зроблено все. Очікується, що сенатори працюватимуть над законопроєктом упродовж вихідних.

Новини по темі: допомога Новини США Сенат