Завантажити ще

Скандальний проросійський ведучий Такер Карлсон приїхав до Москви

Скандальний проросійський ведучий Такер Карлсон приїхав до Москви
Фото: t.me/breakingmash/51421

Скандальний американський ведучий Такер Карлсон приїхав до Москви і вже побував у Большом театре.  Світлинами діляться російські пабліки. Офіційно він про це не казав або ж намагається приховати.

Наголошується, що ексведучий Fox News побував на балеті "Спартак". За інформацією Telegram-каналу Mash, Карлсон перебуває у Москві вже три дні. Журналіста помітили в аеропорту Стамбула першого лютого під час посадки на рейс до Москви. Виліт був затриманий на дві години, але о 16:10 він прибув у "Внуково".

Карлсон відомий своїми відверто антиукраїнськими меседжами, прихильністю до Трампа і теорій змов. Для чого він приїхав до РФ достеменно невідомо, але раніше казав, що хотів би взяти інтерв'ю в Путіна. MAGA-республіканці такому приїзду не натішаться і вже пишуть "stand with Tucker Carlson". Тейлор-Ґрін сказала, що це і є вільна преса, і взагалі вона хоче чути правду [вочевидь від Путіна]. Отже, за останній час до Росії вже навідалися судимий за педофілію "військовий експерт" Скотт Ріттер і ще один русофіл - Такер Карлсон.

  • Ринкова капіталізація компанії Fox Руперта Мердока впала на 700 млн доларів після звільнення ведучого Такера Карлсона.

Фото: t.me/breakingmash/51421

Фото: t.me/breakingmash/51421

Новини по темі: Новини Росії